Budujemy

Portfolio inwestycyjne Stargardzkiego TBS Spółka z o.o. obejmuje zarówno budynki mieszkalne jak i budynki użyteczności publicznej. Budujemy mieszkania dla osób, które chcą je wynająć wpłacając partycypację, ale także dla osób oczekujących na mieszkania komunalne. Korzystamy w tym zakresie z preferencyjnych kredytów, czy też programów wspierających budownictwo na wynajem. Oddajemy swoim najemcom pełnostandardowe mieszkania wykonanie „pod klucz”, gotowe do zamieszkania. Staramy się także dbać o potrzeby mieszkaniowe osób o szczególnych preferencjach, stąd realizowany przez nas Program „Potrzebny Dom”. Wybudowaliśmy także noclegownię dla bezdomnych, żłobek, budynek oświaty i Stargardzkie Centrum Nauki.

Wynajmujemy

Stargardzkie TBS Spółka z o.o. zajmuje się wynajmem lokali, których jest właścicielem, jak i lokali z mieszkaniowego zasobu miasta. Prowadzimy wszystkie procedury związane z wynajmem, jak i zmianą lokali poprzez Biuro Przydziału i Zamiany Mieszkań. W naszym zakresie pozostają także wszystkie sprawy eksploatacyjne zastrzeżone dla Wynajmującego. Staramy się poprzez remonty i modernizacje stale polepszać jakość zarządzanego zasobu.

Zarządzamy

Jako Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. już od 1998 roku zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami. Przedstawiamy Państwu naszą ofertę zarządzania nieruchomościami oferując kompleksową obsługę nieruchomości.

Co nas wyróżnia?

 • 1

  wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości

 • 2

  znajomość potrzeb i wymagań naszych Klientów

 • 3

  fachowa i rzetelna obsługa

 • 4

  racjonalne gospodarowanie funduszami zapewniające minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości

 • 5

  zatrudnienie wyspecjalizowanej kadry wśród, której znajdują się osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane, sanitarne i elektryczne

Organy Spółki

Organy Spółki

Zgromadzenie Wspólników
Prezydent Miasta Stargard – Rafał Zając

Rada Nadzorcza:

Przewodnicząca: Emilia Reszka
Zastępca Przewodniczącego: Olgierd Wojciechowicz
Sekretarz: Mirosław Kozłowski
Członek: Jadwiga Dąbrowska
Członek: Agnieszka Adamowska-Krenca

Zarząd Spółki:

Prezes Zarządu: Agata Kmieć-Łuciuk
Wiceprezes Zarządu ds. eksploatacji: Jan Sawicki
Wiceprezes Zarządu ds. inwestycyjnych: Natalia Czajkowska-Rzeszut